O mnie

Nazywam się Renata Frichot-Manoury. Moją misją oraz nadrzędną życiową wartością jest pomaganie innym. Uważam, że każdy człowiek to inna historia i inne potrzeby, dlatego też w swojej pracy opieram się na indywidulanym podejściu do klienta. Bazą, na której buduję jest zawsze i przede wszystkim silna relacja terapeutyczna, a dopiero w drugiej kolejności dobór technik i narzędzi. Wszystko, co dzieje się na sesjach, nawiązuje do zindywidualizowanych celów osoby, z którą pracuję oraz pozostaje w poszanowaniu jej odrębności i z uwzględnieniem zasobów, jakie posiada.

Jestem fascynatką klasycznej terapii poznawczo-behawioralnej, ale bliskie są mi również podejścia tzw. trzeciej fali – ACT, MBCT, Dialog Motywujący oraz Terapia Schematów.

Pracuję również po angielsku.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej AMiE – Akademia Motywacji i Edukacji w Warszawie, w ramach całościowego 4-letniego kursu rekomendowanego i atestowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Moje doświadczenie kliniczne

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do mnie.